pondělí 4. února 2013

Pojďme udělat rok 2013 rokem splněných přání! Aneb...vyplňuji přihlášku :)

Nějak se mi ta myšlenka zamlouvá čím dál tím víc - co takhle si prostě tento rok splnit co nejvíc přání a věcí, které já (nebo i vy) tak dlouho odkládáme. Tak nějak prostě cítím, že tento rok je pro to ideální :) Už to nebudu donekonečna odkládat, prostě začnu dělat věci, po kterých toužím! A mám pocit, že i k tomuto pohledu na život mě přivádí životní styl, kterým žiji, a který mě maximálně nabíjí energií a pozitivním pohledem na svět. No není to úžasné, jak to člověku mění pohled na svět? :) 

No spíš teď ze mě ještě mluví endorfiny z ranního cvičení po 4 dnech pauzy, ale i tak... :D


Jak už jsem se zmiňovala minulý týden v nakupovacím článku, musím začít šetřit..krapet víc, než se mi to dařilo doteď :D (částečně mi to ale naštěstí ulehčil extra štědrý ježíšek od babičky) Důvodem je ona zmiňovaná přihláška v nadpisu - přihláška na kurz instruktora fitness! :) Alespoň tak tedy zní název toho, co ze mě možná na konci června bude. Není to přímo osobní trenér, ale i tento kurz by mi měl postačit k práci v klasickém fitku nebo vydání živnostenského listu.

Přišla jsem k němu úplně náhodou (asi osud), když jsem si pročítala, jaké vzdělání mají trenéři, kteří pracují ve fitku, kam chodím sama cvičit. No a asi polovina z nich měla právě tento kurz, který probíhá v Ostravě! A já si myslela, že v Ostravě nic takového ani není. Právě proto mě to tolik potěšilo a téměř okamžitě jsem se rozhodla :) 
 
Takže dnes ještě podepsat, koupit obálku, známku, odeslat...a bude to oficiální. Počínaje 11. květnem 2013 a 23. červnem 2013 konče, mě pak bude čekat 150 výukových hodin - každý víkend zaplněný kurzem. Možná jsem trochu blázen, že do toho jdu v období zkouškového...no ale teď už mě nic nezastaví :D
 
Po kurzu na instruktora jumpingu jsem říkala, že teď chci sbírat další a další diplomy. Jen jsem netušila, že se k tomu odhodlám tak brzy :) Už teď začínám plánovat, že po kurzu fitness instruktora si musím udělat ještě nějaký výživový :D To už trošku předbíhám, ale jsem si jistá, že i tohle přání si někdy splním :)

S tímto rozhodnutím se však musím vzdát rozhodnutí jiného :-/ Bohužel se nebudu moci zúčastnit závodu Spartan Race, o které jsem nedávno psala a strašně tvrdila, že si to už nesmím rozmyslet... No teoreticky nerozmyslela, opravdu bych tam chtěla, ale kvůli kurzu se tam nebudu moci dostat. Ale příští rok určitě! Nebo že bych si udělala výlet na slovenský spartan race? No uvidíme :D 
 
Každopádně makat nepřestávám, i když před sebou nemám cíl v podobně závodu. Ono být fitness trenérkou, která své klienty motivuje už jen svými výsledky, taky není špatný cíl :) Zatím netvrdím, že hned po kurzu budu měnit práci v Expresce. Dělám to hlavně pro sebe :) Ale práce v nějakém pořádném fitku taky byla vždycky mým snem, tak uvidíme :)
 

To by bylo ode mě pro dnešek zatím vše - chtěla jsem se s vámi hlavně podělit o svou radost :) Ale určitě to bude věc dosti přínosná i pro blog. Ono se hned bude lépe radit, když na to budu mít nějaké oficiální vzdělání :)
 
 
 
PS: Nezapomeňte HLASOVAT! ;)...................................................................................................................................


                  FACEBOOK - STRÁNKA
                  FACEBOOK - SKUPINA
                          FORMSPRING

37 komentářů :

 1. Tak to držím palce, ať se ti to podaří úspěšně zvládnout. A líbí se mi tvé odhodlání :)

  OdpovědětVymazat
 2. už v tom minulém článku, kde jsi psala že musíš šetřit, jsem si myslela, že to bude přesně kvůli tomuto :)
  Sny se mají plnit, a jsem zvědavá, až se s námi pomocí blogu podělíš o zážitky :))

  OdpovědětVymazat
 3. máš můj největší obdiv, držím palce!

  OdpovědětVymazat
 4. Super, tak to gratuluji...ať se ti toho letos splní ještě vííc :)

  OdpovědětVymazat
 5. držím palce, nech sa ti to podarí :)

  OdpovědětVymazat
 6. Doufám,že ti vyjde co nejvíc z tvých přání:)..taky si přji dělat pokroky..nejhorší je, že když už jsem v lednu byla nakopnutá,onemocněla jsem..pak jsem se uzdravila,začala jsem cvičit a teď jsem nemocná zase:D..no,snad se to zlepší:)

  OdpovědětVymazat
 7. MOhu se zeptat, kolik se za to platí? :))
  Držím Ti palce, aby se ti tvé sny splnili, je super, že jsi cílevědomá! :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já budu platit 6900Kč. Ale viděla jsem právě o dost dražší ty kurzy, třeba za 8-12 tisíc a ještě někde v Brně nebo Praze, což bych měla daleko. Takže jsem ráda, že jsem narazila na tenhle :)

   Vymazat
  2. Uf, celkem hodně, ale tak už ti to pak nikdo nevezme :))

   Vymazat
  3. Nj, není to nejlevnější záležitost. Ale taky je to něco, čím se pak můžeš živit no :)

   Vymazat
 8. Ty zvládneš cokoliv! :D
  Myslím, že na to fakt máš a určitě to nebude zbytečný. :P

  OdpovědětVymazat
 9. Držím palce ať se ti sny splní ;)

  OdpovědětVymazat
 10. Já ti naprosto rozumím, já se chystám na kurz výživového poradce, ale zatím nevím jak to bude s penězi...
  Každopádně si dokážu představit jakou máš radost:)
  Držím palce!:)

  OdpovědětVymazat
 11. Tak za mě držím palce!:)

  OdpovědětVymazat
 12. Tak s tím kurzem jsi mě naprosto dostala. Je to super! :))
  Také bych si ráda něco podobného udělala, tak uvidíme.

  OdpovědětVymazat
 13. Jupí, jsi zpátky! :D Chyběly mi tvé články, ikdyž to byla jen chvilka :)) A hrozně ti držím palce, určitě to zvládneš! Já si taky jdu vždycky tvrdě za svým, někdy jsem ale na sebe až moc přísná no :D A budeš podávat nějaké informace, jak ten kurz bude probíhat? To pojedete někam a budete trénovat v posilovně, něco jako při tom jumpingu, že jste každý den hopsali? :D Já totiž moc nemám představu :)) A spartan race ti určitě neuteče, tohle je důležitější krok ke štěstí :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jéé, to mám radost, že ti mé články chyběly! :)

   Informace určitě podávat budu v průběhu kurzu :) Ono to je víkendové - myslím, že 7 víkendů, vždycky sobota i neděle a budem tam asi sedět celý den :D Je tam hafo teorie a určitě i nějaké trénování, vysvětloání cviků a tak :)

   Vymazat
  2. Ajo, tak teorie, to bude určitě zábava :D Né, že si budeš psát taháky hele!! :DD

   Vymazat
 14. Držím palečky, hezky si se do toho obula :)
  code of fashion

  OdpovědětVymazat
 15. Ahoj:) "závidím", moc ti to přeju a taky se neskutečně těším na články, které o tom školení a o získaných informacích budeš psát!! Prostě super:)

  OdpovědětVymazat
 16. Dobře ty! Asi si někdy udělám výlet, i když to mám přes celou republiku. Ale možnost, že by mě trénovala moje inspirace...Držím palce!

  OdpovědětVymazat
 17. Ahoj, super ten kurz ! :) A kde se dá tady v Ostravě na něj přihlášit ? Mají nějaké webovky ? Taky jsem si myslela, že všechny kurzy tohoto typu jsou bohužel jen v jiných městech a ty ted příjdeš s tím to. Paráda ! :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tady: http://www.skola-prosport.cz/kurzy/instruktor-fitness

   Stačí vyplnit dole formulář "přihláška" a oni ti ji pak pošlou poštou ;)

   Vymazat
  2. Dík za link :)) Akorát ta cena, ajajaj :/ ale vím, že to tak chodí. Jinak přeji hodně úspěchu ;)

   Vymazat
 18. wow držím palce!
  Já jsem přemýšlela nad výživovým poradcem, ale nevím nevím.. peníze by byly, ale aby to nebyla rychlokvaška..

  OdpovědětVymazat
 19. tak to držím palce, ale ty to určitě zvládneš :)

  OdpovědětVymazat
 20. jé ty se máš, fitness instruktor, můj sen :) tak potom napiš jaké to bylo a zážitky, ať vím na co se připravit :D

  OdpovědětVymazat
 21. jéé tak toje super! Ty to zvládneš, už se tím vším zabýváš dlouho a hlavně tě to baví!
  Budu držet palečky, ale myslím, že je to zbytečné :)

  OdpovědětVymazat
 22. Strašně Ti držím palce! Myslela jsem si, že to jednou uděláš a budeš chtít dělat trenérku ve fitku :)

  Mně po čtrnácti dnech na můj vkus tvrdý dřiny (cvičit 6x týdně jsem fakt nebyla zvyklá) skolila nějaká viróza. Nevím, jestli mám chřipku nebo jen silný nachlazení, ale dneska jsem sotva lezla a to jsem doma. Jenom vyndat nádobí z myčky jsem dělala na třikrát.....
  Ani si neumíš představit, jak strašně mě to štve :(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :)

   No to věřím, že tě to štve. Ale pak si to vynahradíš, až ti bude líp ;)

   Vymazat
 23. Víš, co mě napadlo? Že za rok do toho Spartan Race půjdu s tebou :o)
  Strašně se mi to zalíbilo!!! :D

  OdpovědětVymazat
 24. Ahojky, nevíš o nějakém podobném kurzu v Jihočeském kraji nebo přinejhorším v Praze? Přijde mi, že kurzů je hodně, ale poznat jejich kvalitu je horší. Děkuji moc za odpověď.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to netuším. Jihočeský vůbec. V Praze můžeš zkusit kurzy od pana Stacha anebo kurzy ze stránek Ronnie.cz O jiných nevím, ale určitě jsou oba tyto kurzy kvalitní :)

   Vymazat
  2. Děkuji moc! Koukám na ceny.. to abych začala šetřit. :D Myslíš, že kurz bych zvládla i já? Přece jen starší mají více zkušeností.

   Vymazat
  3. No jelikož o tobě nic nevím, tak to nemůžu posoudit. Ale myslím, že to zvládne každý, kdo se o to trochu zajímá a věnuje čas tomu studiu ;)

   Vymazat

Moc děkuji za všechny komentáře :) Odpovídám na ně tady na blogu ;)