neděle 31. srpna 2014

VÝJIMEČNĚ CHUDÁ NEDĚLEovesno-krupicová s kakaem, banán, mražené exotické ovoce a sladká sezamová pasta

Pěkné ráno všem!

Dnes pro vás mám asi mírně nemilou zprávu - poslední prázdninový víkend bohužel zakončíme bez pravidelného příspěvku Food Inspiration. Časově možnosti mi to tento týden bohužel neumožnily. Přes týden jsem nebyla téměř doma a víkend trávím v Praze. Takže místo toho, aby to bylo odfláknuté, si další příspěvek nechám až na příští týden, aby to stálo za to :) Zároveň mi ale přišlo blbé se vám vzhledem k této tradici alespoň neozvat a nepopřát vám pěkné ráno :) Takže dnes pouze s jednou fotkou, ale přece. Zbytek příště! Užívejte poslední srpnové neděle a těším se na vás v září ;)


15 komentářů :

 1. Moc se těším na další várku food inspiration v dalším zářijovém týdnu =) i tato nádherná fotka potěšila. Přeji dobré ráno a gratuluji ke skvělému času na prague run

  OdpovědětVymazat
 2. Však na tom svět nestojí ;) Kdy vůbec jedete s přítelem do toho Řecka? Já nějak měla dojem, že to bude každým dnem, jak jsi se o tom zmiňovala, ale stále nic:) (už totiž hořím nedočkavostí na řecké pochoutky, co nafotíš:))

  OdpovědětVymazat
 3. Mmm, tu bych si teď k snídani dala :)
  veru-life.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 4. i tahle jedna fotka vypadá báječně :3

  OdpovědětVymazat
 5. Jéé a já se táák těšila.. no nevadí, i ty máš právo občas "vypustit" nebo polevit v pracovním tempu na blogu.. o to víc se těším na další díl.. a já mám prázdniny ještě dlouho, než mi zase začne semestr asi 3 týdny takže si ještě nějaké to Food Insp. užiju.. :-)

  OdpovědětVymazat
 6. tak tu krupicovo-ovesnou bych dalaaaa !!!

  http://franchemeetsfashion.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 7. I z jedné fotky mám hlad, a to jsem před chvílí jedla :D

  OdpovědětVymazat
 8. Krupicovo-ovesnou jsem ještě neměla a ta tvoje vypadá zatraceně dobře!! :))

  OdpovědětVymazat
 9. vuebc nevadí, těším se na další takové články a to jídlo vypadá úžasně :)

  http://gethealthyandfitwithus.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 10. Už se těším na další týden! :) jinak chci si koupit stevii a nevím, jaká je dobrá.. nemáš nějakou oblíbenou? předem děkuju za odpověd!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud se můžu vmísit do rozhovoru, tak radím koupit stévii v lékárně, jmenuje se to steviola a je to asi německá značka (protože popisek je německy :D).. cena kolem 150 Kč asi, a rozhodně je lepší než z obchodu, nedávno to tady Monča psala třeba že ta z DM-ky není moc dobrá.. :-)

   Vymazat
 11. Pokud se můžu vmísit do rozhovoru, tak radím koupit stévii v lékárně, jmenuje se to steviola a je to asi německá značka (protože popisek je německy :D).. cena kolem 150 Kč asi, a rozhodně je lepší než z obchodu, nedávno to tady Monča psala třeba že ta z DM-ky není moc dobrá.. :-)

  OdpovědětVymazat
 12. ovesno-krupicovou zřejmě budu muset vyzkoušet :))

  OdpovědětVymazat
 13. Ahoj, kde se dá sehnat ta sezamová pasta? Díky!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tu jsem koupila v rámci řeckého týne v Lidlu ;) ale jinak určo zdravá výživa nebo někde na netu

   Vymazat

Moc děkuji za všechny komentáře :) Odpovídám na ně tady na blogu ;)