čtvrtek 17. října 2013

SPARTAN RACE BOŘETICE: video + pár fotek

Nejlepší fotka, úplně vítězný výraz :D
Posledně jsem vám slibovala, že v budoucnu přidám ještě nějaké fotky ze závodu Spartan Race v Bořeticích, kterého jsem se stejně jako tisíce dalších lidí účastnila. Čekala jsem až přibudou oficiální fotky a s nadějí na nich vyhlížela svůj zablácený obličej :D No, není jich mnoho, ale pár jsem jich našla. Tak aspoň něco vám sem hodím a k tomu hlavě nový video sestřih, kde se o závodě dozvíte trochu víc a taky uvidíte asi všechny překážky, které tam byly. Toť pro dnešek vše, užijte si zablácenou podívanou ;)

První díl mého článku o Spartan Race najdete ZDE


Z fotek vše. Možná se ještě někde ukrývají nějaké další se mnou, ale je toho hodně a lehko se to přehlédne. Ale jsem ráda, že aspoň něco mám :) Na závěr ještě zmiňované video:
20 komentářů :

 1. všude se usmíváš to je hezký :)

  OdpovědětSmazat
 2. Moni, jsi dobrá!! :-) Moc pěkné fotky! :-)))

  OdpovědětSmazat
 3. Jaké dětičky v bahně :D Úplně si mě naladila! Příští nebo popříští rok to dám!! Snad mi to koleno dovolí :) Navíc sem se o tom bavila i s trenérem a když prý vydržím, tak to půjde.. :)

  OdpovědětSmazat
 4. příjde mi to docela přehnané s tím, že každý musí být až po krk v bahně, ale je očividné, že jste si užili i hodně zábavy :)

  OdpovědětSmazat
 5. Haha, napriek všetkému tomu bahnu ti to strašne pristalo. Máš krásny úsmev a vidno, že si si to užila :) Obdivujem ťa, že si sa na to dala.

  OdpovědětSmazat
 6. Jak se všude culííí :D Sluší ti to moc i když vypadáš jako kříženec snipera a rákosníčka :D A máš můj obdiv že jsi do toho šla! A ještě s úsměvem :D :)

  OdpovědětSmazat
 7. Ty jo, já kdybych byla takovém závodě, tak bych se takhle neusmívala. :D Máš můj obdiv, tohle bych nikdy nezvládla, klobou dolů. :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale určitě bys to zvládla, těch 5km se dá, není to tak těžké ;)

   Smazat
 8. AAAA pecka! Tam prostě musím :)

  OdpovědětSmazat
 9. supr fotky :-D taky bych chtěla být v bahně od hlavy až k patě :-D kdy jindy než u takového závodu :-) supr ;)

  OdpovědětSmazat
 10. To je hezký, jak se pořád usmíváš :). Na té jedné vypadáš trochu jako sypmatický vodník (1:28:44, bez urážky :D).

  OdpovědětSmazat
 11. jee video je super !!! líbí se mi pan podnikatel a jak vedle něj skočí pán do bahnité vody bombu :D a taky jak se všichni plazí to je hezký ! :D na fotkách ti to sluší !! :) :)

  OdpovědětSmazat
 12. Ty jsi ale oplácaná...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jo, cooože? co to kecáš?!!!

   Smazat
  2. Holky, tak se nečertěte, holt si nějaký zakomplexovaný anonym potřeboval rýpnout, no. :D
   Petra

   Smazat
 13. ahoj, tvůj blog mě moc motivoval abych se sebou taky něco dělala. Začala jsem cvičit. 4x týdně jezdím hodinu na rotopedu na menší zátěž ( aby mi nenarostly stehna), dělám zatím 10 výpadů dopředu i dozadu, 100 sedů lehů, 25 zvedáních na bocích, zvedaní nohy přes nohu 3x15. Na těle už něco pozoruju, ale příjde mi, že cokoliv s ním tak se na fouknu. Nejhorší je to s váhou, vím, že svaly váží víc než tuk, ale opravdu bych chtěla na té váze shodit a zatím se mi to nedaří - spíš naopak :/ Jím tak normálně, snídám (ano přiznam se že tvar. buchtu :/), oběd (snažím se nic moc smaženého), svačina a večeře ( v 7 nebo v 5 záleží na škole), vím, že mi chybí pitný režim, ale nevím jestli by kvůli tomuhle mohlo být to že nehubnu na váze.

  OdpovědětSmazat
 14. to je hroznééé !! do toho bych teda nikdy nešla :) :D:D

  OdpovědětSmazat

Moc děkuji za všechny komentáře :) Odpovídám na ně tady na blogu ;)